Take a fresh look at your lifestyle.

Modelja ‘rrezikon’ me fustanin e tejdukshëm

Gallienne Nabila tronditi me një fustan gjysmë të pastër nga Fashion Nova duke pozuar në ambientin mahnitës Glass Slipper Palace në Los Angeles.

Fustani i zi midi përmban veshje të zezë dhe rrjetë, duke krijuar një iluzion të orës së rërës – por megjithëse duket i mrekullueshëm, nuk është domosdoshmërisht shumë praktik.

Kjo është për shkak se veshja e shitësit me pakicë në internet është transparente në ijet dhe bustin, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”, që do të thotë se nuk mund të vishni asnjë të brendshme me të.

Një lëvizje e gabuar dhe mund të ekspozoni gjithçka.

The post Modelja ‘rrezikon’ me fustanin e tejdukshëm appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.