Take a fresh look at your lifestyle.

Tayna shfaqet shumë ndyshe me flokë portokalli

Rap-artistja e njohur shqiptare, Tayna, ka bërë një ndryshim në dukje.

Përmes disa postimeve në InstaStory, Doruntina Shala (emri i vërtetë) tregon se ka bërë flokët ngjyrë portokalli.

Krijuesja e hitit “Columbiana” deri më tani ka provuar një sërë ngjyrash në flokë dhe duket se i shkon gjithçka.

Krahas kësaj, ajo po vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e angazhuar në skenën muzikore shqiptare./kosovarja

Shiko videon:

The post Tayna shfaqet shumë ndyshe me flokë portokalli appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.