Take a fresh look at your lifestyle.

Adriana Matoshi e krahason vetën me këtë shotë simpatike

Postimet e aktores Adriana Matoshi në rrjetin social Instagram, janë shumë të këndshme. Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, zakonisht sjell foto e video nga përditshmëria e saj aktive, shkruan “Kosovarja”.

Kohë pas kohe, Matoshi lanson edhe ndonjë video si kjo, ku në qendër është një shotë që ecën në mënyrë të përdredhur. Shota në fjalë, Adrianes po i duket si vetja e saj.

Ndryshe vitin e kaluar Adriana ishte mjafte e komentuar ne media per shkak te lidhjes se saj te dashurise me afrikanin 21 vite me te ri. Pas nje lidhje dy vjeqare, Adriana u nda nga afrikani ku secili vazhdoj rrugen e vete.

Ajo madje u zgjedh nga votat e qytetareve si deputete ne Kuvendin e Kosoves, ku sot e at dite vazhdon punen e saj duke mbrojtur kerkesat qytetare. Sa i perket jetes private, Adriana eshte nene e kater femijeve, ku vajza e saj e madhe ka filluar te merr me muzik. Shiko foton dhe videon:

Comments are closed.