Take a fresh look at your lifestyle.

Aksident tjetër në rrugën Prishtinë – Mitrovicë [foto] – Lajmet e funditAksident tjetër në rrugën Prishtinë – Mitrovicë [foto]
Një aksident ka ndodhur rreth orës 18:00 në rrugën Prishtinë – Mitrovicë.


Në fotografitë që ka siguruar “Zëri”, shihet një veturë e cila është përplasur me anësoret e rrugës.


Deri tani nuk dihet nëse ka të lënduar, por “Zëri” ka kontaktuar Policinë e Kosovës dhe është në pritje të përgjigjeve për të mësuar detaje tjera.


Ky është aksidenti i dytë për sot në këtë rrugë, pasi një aksident tjetër kishte ndodhur rreth orës 15:00 ku kishin mbetur katër të lënduar. /Zëri


ImageImage

Comments are closed.