Take a fresh look at your lifestyle.

Arrestohet një kirurg në Spitalin e Prizrenit për trajtim të pandërgjegjshëm – Lajmet e funditArrestohet një kirurg në Spitalin e Prizrenit për trajtim të pandërgjegjshëmFoto: Ilustrim
Dje një person ka raportuar në Polici një kirurg të Spitalit Rajonal të Prizrenit për trajtim të pandërgjegjshëm.


Sipas dëshmisë së viktimës, ai më 13.02.2023 ishte operuar dhe kishte humbur shikimin në njërin sy, edhe pse më pas kishte kryer edhe disa intervenime në Turqi.


“Në cilësinë e të dyshuarit është intervistuar një mashkull kosovar – kirurg, i cili me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport. /Zëri


Comments are closed.