Take a fresh look at your lifestyle.

Atdheu do të ‘shkrihet’, Xhuli shfaqet super “hot” në paraqitjen e parë pas daljes nga shtëpia e BBV Kosova!

Juliana Nura ishte e treta e eliminuar në finalen e madhe të Big Brother VIP Kosova.Edhe pse jo çmimin e madh prej 160mijë eurosh, ajo e fitoj dashurinë pasi krijoj lidhje me Atdheun.Xhuli ka publikuar disa foto pas daljes nga BBVK, ku duket super bukur.

Këto foto me siguri do ta bëjnë të ‘shkrihet’ Atdheun. Ndryshe, pas finales në BBVK çifti kanë postuar imazhe duke festuar. Të lumtur në krahë e njëri tjetrit, çifti dukeshin më se të lumtur. /ORAinfo/

Xhuli vazhdon te mbetet si banorja me e thumbuar dhe ofenduar nga banoret e tjere. Nje gje e tille u pa edhe mbreme ne Post Big Brother Vip Kosova. Pothujese te gjithe ishin kunder Xhulit duke ofenduar per lojen e saj dhe deklaratat e saj.

E reagimi i bukuroshes pa dyshim se ishte, “inatet e juaja me kane derguar deri ne finale”, kjo fjali duket se me shume i acaroj por per Xhulin duket se kete fjale sa hynin per njerin vesh, dilnin per tjeterin, e cila ashiqare shihej se vete u argetojke mbi keto reagime. Shiko foton:

Comments are closed.