Take a fresh look at your lifestyle.

Barcelona do ta emërojë Decon drejtor të ri sportiv – Lajmet e funditBarcelona do ta emërojë Decon drejtor të ri sportiv


Sport
May 17, 2023 – 12:34

Lajmet e fundit nga Sporti

Barcelona do ta emërojë ish-lojtarin, Decon, drejtor të ri sportiv.


Kështu ka bërë të ditur gazetari dhe eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano.


Sipas Romanos, emërimin e tij është çështje kohe për arsye teknike, teksa pas rregullimit atëherë do të plotësohet.


Presidenti i klubi, Joan Laporta, i bindur për aftësitë e Decos si drejtor për të ndihmuar klubin në një projekt afatgjatë.


Deco vjen në postin e drejtorin sportiv për të zëvendësuar Mateu Alemanyt që do të largohet në fund të sezonit. /Zeri.info


Comments are closed.