Take a fresh look at your lifestyle.

BBC-ja raporton për tentimikjen sensacionale të shqiptarit – Lajmet e funditBBC-ja raporton për tentimikjen sensacionale të shqiptarit
Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Angli, ku i përfshirë është një shqiptar.


Etmond Lika, 32 vjeçar tentoi t’i ikë policisë në një mënyrë goxha të veçantë.


Lika u fsheh mbi dritaren e një kulmi, por tentativa e tij rezultoi e dështuar.


Ai u fotografua dhe pamjet u bën virale, teksa lidhur me ngjarjen ka raportuar edhe BBC përcjell Klankosova.tv


Shqiptari shihet teksa qëndron “mbi kokën” e policit.


32-vjeçari u arrestua nga policia, si i dyshuar për kultivimin e kanabisit.


Ngjarja ndodhi në Kirkdale të Liverpoolit. Etmond Lika, u dënua me dy vjet e katër muaj burgim nga Gjykata e Liverpoolit


Comments are closed.