Take a fresh look at your lifestyle.

Big Brotheri po merr kthesen e madhe, po rikthehet Efi

Big Brotheri VIP Albania po merr kthesen e madhe, po rikthehet Efi. Deri tani 24 banorë janë larguar, eliminuar ose përjashtuar nga “Big Brother Albania VIP”. Nga të gjithë banorët e larguar, Efi vijon të jetë më e pëlqyera nga publiku. Por do të rikthehet Efi sërish në ‘Big Brother Albania VIP’ mbetet për tu parë. Disa nga banorët me vota të publikut mund të rikthehen sërish.

Ish banorja, apo ‘banorja e diplomacis se Big Brother Vip Albania”, Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër të Flas” me Donald dhe Romeo Veshaj. Efi, ish-kokurrente e Big Brother Vip bëri bujë dhe mori një vëmendje të madhe nga publiku.

Efi foli për raportin e saj me Luizin, gjate dhe pas qendrimit te saj ne Big Brother, ku tha se e konsideron si ‘krahun e saj të djathtë’ ashtu siç e quanin njëri-tjetrin brenda shtëpisë. Efi tha për banoret se i kishte analizuar dhe kishte arritur ne perfundim se Luizi iu duk njeriu më i drejtë dhe nuk e konsideron veten fanse të tij por një mike.

Efi: “Unë nuk jam fanse e Luizit, unë jam një mike që ai krijoi aty brenda dhe unë krijova një mik aty brenda.” “Siç e thashë edhe në fillim unë u mundova të studioj çdo banor aty brenda dhe konkluzioni im ishte që ai ishte i vemtmi njeri i saktë aty brenda”, tha ajo.

Comments are closed.