Take a fresh look at your lifestyle.

Broja në mbështetje të Chelseat, pak para ndeshjes me Real Madridin – Lajmet e funditBroja në mbështetje të Chelseat, pak para ndeshjes me Real Madridin


Sport
April 12, 2023 – 20:52

Lajmet e fundit nga Sporti

Skuadra e Chelseat sonte luan ndeshjen e parë çerekfinale në UEFA Champions League ndaj Real Madrid.


Sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë, Armando Broja ka bërë një publikim në rrjetet sociale. Ai ka postuar formacionin zyrtar të ‘Bluve të Londrës’, dhe ka vendosur disa emoji, një zemër dhe duart duke u lutur.


Ndeshja mes Real Madrid dhe Chelseat zhvillohet nga ora 21:00 në stadiumin “Santiago Bernabeu”, kurse ajo e kthimit vetëm pas një jave në “Samford Bridge”.


Kujtojmë që Broja është i lënduar qysh nga muaji dhjetor dhe mungon deri në fund të këtij sezoni.


Comments are closed.