Take a fresh look at your lifestyle.

Çfarë ndodhi në shtëpinë e BBV? ‘Plas’ mes banorëve, Qetsori kapet me Luizin: Ta futa me peshqir

Big Brother Vip Albania 2 është shndërruar në spektaklin më të ndjekur nga publiku i cili është apasionuar pas jetes që bëjnë banorët brenda asaj shtëpie. Publiku tashmë ka zgjedhur personat që i pëlqejne më shumë për lojën e bukur që bëjnë e njëri nga ta është Luiz Ejlli i cili ka thyer cdo rekord shikueshmërie, duke u bërë strategu më i fortë që ka pasur ndonjëherë në ndonjë Big Brother në Shqipëri.

Në shtëpinë e “Big Brother VIP2” nuk ka vetëm debate mes banorëve, por ka edhe momente ku mbizotëron e qeshura, batutat, ngacmimet dhe lojërat e ndryshme. Së fundmi, teksa Kiara Tito po qëndronte e shtrirë në krevat me Luiz Ejllin, moderatorja ka kërkuar ndihmën e Qetsor Ferrunajt.

Ajo i kerkoi Qetsorit që t’i flasë këngëtarit pasi po e bente te qeshe shume. Qetsori me shaka i kthehet Luizit dhe i thotë ‘rri urtë se ta futa me peshqir ’. Më pas ai i thotë që ti nxjerrë duart që i mbante poshtë jorganit. Kiara: Qetsor bërtiti se më ben te qesh. Qetsori: Ore Luizi ta futa me peshqir, rri mirë. Nxirri duart, të dyja duart. Mban duart poshtë jorganit ky Kiara: Më thotë hajde rrimë mbuluar, bërtiti i çik.

Ndryshe, Luizi dhe Qetesori qe kur hyren Kiara, Efi, Ronaldo dhe Bledi qe ate nate kane bere nje marreveshje qe tu bien ketyre banoreve sidomos Bledit pas qe te dy kane inate me te ndersa Qetsori i tha se me Kiaren nuk do te merret vetem nese ajo e shqeteson e duhet te mbroj veten.

Comments are closed.