Take a fresh look at your lifestyle.

Deputetja Hoxha reagon pas sulmit të Valon Sylës: Dhuna nuk është përgjigje – Lajmet e funditDeputetja Hoxha reagon pas sulmit të Valon Sylës: Dhuna nuk është përgjigje
Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Eliza Hoxha ka reaguar ndaj sulmit që i është bërë gazetarit Valon Syla.


Sipas saj, dhuna si përgjigje ndaj mendimit ndryshe flet se ku jemi si shoqëri, raporton Zeri.info.


Postimi i plotë:


Dhuna si përgjigje ndaj mendimit ndryshe flet se ku jemi si shoqëri.


Një shoqëri që i ka të garantuara me kushtetutë liritë e asocimit, reprezentimit e shprehjes duhet t’i përqafoj ato në shumëllojshmërinë që ka e jo duke i përjashtuar e dhunuar ato


Me Valon A. Syla dhe të drejtën e tij me ngritë pyetje mbi çdo gjë që e preokupon atë si gazetarë në lidhje me shoqërinë kosovare dhe jo vetëm.


Dhuna nuk është përgjigjja.


Mjerim.Comments are closed.