Take a fresh look at your lifestyle.

Formacionet zyrtare: Barcelona – Real Betis – Lajmet e funditFormacionet zyrtare: Barcelona - Real Betis


Sport
April 29, 2023 – 20:18

Lajmet e fundit nga Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona – Real Betis.


Ndeshja fillon në orën 21:00 dhe do të zhvillohet në stadiumin “Camp Nou”.


Sfida i përket xhiros së 32-të në kampionatin spanjoll.


Blaugranët janë lider me 76 pikë dhe synojnë të rikthehen te fitoret pas humbjes nga Rayo Vallecano.


Në anën tjetër, Real Betisi renditet në vendin e gjashtë me 49 sosh teksa gjithashtu synon vetëm fitore me qëllim që të hyjë në zonën e Ligës së Evropës.


Të dy trajnerët tashmë kanë publikuar edhe formacionet zyrtare. /Zeri.info


Barcelona:Image

Real Betis: pas pak


Comments are closed.