Take a fresh look at your lifestyle.

Formacionet zyrtare: Milan – Juventus – Lajmet e funditFormacionet zyrtare: Milan – Juventus


Sport
October 08, 2022 – 17:10

Lajmet e Fundit nga Sporti

Milani dhe Juventusi do të përballen mesvete në ndeshjen e vlefshme për xhiron e nëntë në Seria A, shkruan Zeri.info.


Ndeshja që do të luhet të stadiumin “San Siro” do të fillojë nga ora 18:00.


Kampioni në fuqi, Milani është në pozitën e pestë me 17-të të grumbulluara, kurse Juve është i teti me 13-të sosh.


Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.


Milan:


Our line-up for #MilanJuve ë@TheoHernandez is back on the flank ë#SempreMilan
Brought to you by @Sorare pic.twitter.com/3BnPUJcbmP

— AC Milan (@acmilan) October 8, 2022

Juventus:


ë ë’ë #ë ë-ë ë#ForzaJuve pic.twitter.com/taU6ORZO8b

— JuventusFC (@juventusfcen) October 8, 2022

/Zeri.infoComments are closed.