Take a fresh look at your lifestyle.

Gresa lajmërohet nga salloni i ondulimit, ‘harron’ të vesh jelek

Modelja Gresa Hoti, për publikun në Kosovë u bë e njohur përmes shout real “Big Brother VIP Kosova” ajo u pelqye dhe u komentua per karakterin e saj unik ku zakonisht ka qendruar e qete dhe rralle here e kemi pare me nerva pasi eshte munduar qe te pershtatet shume bukur me jetesen ne bashkesi ku sigurisht kishte karaktere te ndryshme te njerezve.

Dhe pikerisht disa nga banoret jane eleminuar shume me heret per shkak se disa prej tyre nuk kane munduar te ambientohen me kete jete duke bere qe ndonjehere te dalin nga vetja e disa prej tyre te stepen duke mos u perfshire ne situata te ndryshme per shkak te presionit te madh.

Gjatë kësaj eksperience televizive, Gresa u lidh me Andi Artanin, i cili njihet për pjesëmarrjen e tij në “Përputhen”. Gresa, qëndroj në shtëpinë më të famshme në Kosovë deri në gjysmëfinale dhe pas daljes ju bashkua partnerit të saj, Andit, me te cilin ka shkuar edhe ne pushimi pasi perfundoi loja ku sigurisht ishte shume e nevojshme pas presionit te madh qe kane kaluar te izoluar per me shume se tre muaj e qe kete e ben me shume sukses duke u munduar te ruajne gjithmone qetesine ne secilen situate.

E pas daljes nga shtëpia e BBV, bukuroshja nga Malisheva po e shijon jetën në maksimum. Ajo sot është lajmëruar nga salloni i ondulimit. E rregulluar me stil, ajo që bie në sy është se Gresa nuk ka veshur fare jelek. Andi do të ‘shkrihet’ kur ta sheh sa bukur po duket ajo, si te ishte kukull. /ORAinfo/

Comments are closed.