Take a fresh look at your lifestyle.

Juventusi fiton me përmbysje ndaj Torinos – Lajmet e funditJuventusi fiton me përmbysje ndaj Torinos


Sport
February 28, 2023 – 22:43

Lajmet e Fundit nga Sporti

Juventusi ka fituar me për përmbysje ndaj Torinos, në kuadër të xhiros së 24-të në Seria A.


Skuadra e Allegrit triumfoi me rezultat 4-2.


Golat për Juven u shënuan nga Cuadrado (16’), Danilo (45+1’), Bremer (71’) dhe Rabiot (81’), kurse për Torinon realizuan Karamoh (2’) dhe Sanabria (43’).


Me këtë fitore, Zonja e Vjetër është në vendin e shtatë me 35 pikë, kurse Torino mbetet i dhjeti me 31 sosh. /Zeri.info


Comments are closed.