Take a fresh look at your lifestyle.

Keisi Medini largohet nga Big Brother VIP Albania – Lajmet e funditKeisi Medini largohet nga Big Brother VIP Albania
Banori që u eliminua në natën e sotme (e shtunë) në Big Brother VIP Albania është Keisi Medini.


Bukuroshja ka lënë përfundimisht garën dhe çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.


Ajo ishte në nominim me disa konkurrentë të tjerë si: Bledi Manen, Luiz Ejllin, Jori Dellin, Elvis Pupën dhe Nita Latifin.Këngëtarja e njohur qëndroi prej muajsh brenda, gjersa ka qenë më e qetë sa i përket lojës.Theksojmë që garës në BBVA po i vjen fundi pasi finalja e madhe do të mbahet më 6 maj.Meqë jemi në javët e fundit po vazhdojnë akoma sfidat dhe strategjitë e banorëve të tjerë.


Ndërsa njëri nga banorët pretendent për të fituar është artisti shkodran, Luiz Ejlli. 


Comments are closed.