Take a fresh look at your lifestyle.

Keisi zbulon arsyen e ndarjes nga Kristi

Keisi ka pak javë që është eleminuar nga shtëpia e “BBV2”, e për aq kohë sa ka qëndruar në shtëpi lidhja e saj me Kristin dhe më pas ndarja ka qenë mjaft e përfolur. Sot e ftuar në një rubrikë në emisionin E Diell, Keisi ka treguar arsyen e ndarjes nga Kristi dhe nëse Sabiani ishte apo jo arsyeja.

Kam parë që është marrë shumë si një shkak i ndarjes, por të them të drejtën jo sepse po të ishte e tillë do vazhdoja se ai pa që ne po kalonim mirë, por nuk po vazhdonte më… ishin shumë gjëra të vogla që publiku nuk i ka vënë re ai vinte veten e tij para meje.

Ajo madje ka thene se eshte habitur kur Kristi i ka kerkuar te bej floket e zeza e te shkurtra e kur doli jashte ka pare se ate stil te flokeve e kishte ish e dashura e tij Zaza me te cilen u nda per shkak se u lidh me Keisin.

Dalëngadalë finalja e madhe e edicionit të dytë të këtij spektakli fenomen po vjen, 6 maj është data e shënuar. Luiz dhe Dea Mishel shkuan në televotim kokë më kokë për të zgjedhur finalistin e parë të BBV2. Mes tyre publiku vendosi që finalisti i parë i këtij edicioni të jetë Luizi.

Comments are closed.