Take a fresh look at your lifestyle.

Kiara Tito braktis “llullën” Iqos, tashmë preferon diçka tjeter

“Llulla” e famshme e Kiara Titos e bërë e famshme këtë edicion të BB VIP Albania ka ndryshuar markë.Prezantuesja e njohur nuk mban më në dorë cigaret me ngrohje të markës Iqos, për të cilat u diskutua shumë nga fansat në rrjetet sociale, por i ka zëvëndësuar me cigare elektronike me dezajn fashion me shije frutash.

Pothuajse të gjithë banorët gjatë ditës tymosin dhe kjo ka bërë që të kritikohen nga ndjekësit e spektaklit, por mesa duket stresi i lojës i detyron që të lidhen me këtë ves.Mes të gjithë pjesmarrësve në këtë lojë Kiara dhe Olta kanë qënë ato që gjatë gjithë kohës kanë pasur në dorë cigaren e pandashme.

Kiara u rikthye fiks një jave pas daljes se saj nga shtëpia me votat e publikut. Qe nga dalja e deri te rikthimi Kiara ka bere një ndryshim te madhe ne sjellje qe kur është rikthyer përsëri. Ajo ‘ashiqare’ shihet se ka kuptuar famën e Luizit dhe pëlqimin e tij nga fansat, ku asgjë më nuk po ‘ia acaron nervat’ siç thoshte para se te dilte, madje po i pëlqen gërhitja e Luizit dhe mënyra siç po vishet.

Ndersa Olta ka qene dhe te te jete një nga banoret me te dashura e te komentuara te Big Brother Vip ndonjëherë. Ajo arriti qe se bashku me Luizin t’i ndajnë fansat për gjysme, ndonëse shume nga ta e kritikonin ishin ata qe edhe e lëvdonin. Shume ndjekës ne rrjete sociale kane reaguar duke komentuar se sa ishte pjese e Big Brother e dëshironin jashtë, pas daljes se saj ‘iu mungon’ te gjithëve ta shohin brenda ne shtëpi. Ajo përveç aktrimit ishte edhe një komediane e forte ku me batutat e saj beri pervete shume ndjekës. Shiko foton:

Comments are closed.