Take a fresh look at your lifestyle.

Kristi bëhet gati të puthë Kiarën, reagon keq Luizi

Ky edicion i Big Brother ka bere qe te krijoj shume personazhe qe tani publiku u pelqen mjaft shume me te cilet me disa eshte mesuar qe prej me shume se tre muaj e disa prej tyre qe kane ardhur me vone por qe perseri kane fituar simpatine e publikut per disa veqori qe ata i pelqejne.

Vëllai i Madh ka organizuar mbrëmë një party me pizhama për banorët, të cilët janë argëtuar shumë me lojëra të ndryshme. Në dhomën e ndjenjës ishte e vendosur një rulotë, në të cilën ishin disa dënime mjaft pikante. Nëse banorët vendosnin që të mos bënin dënimin që iu binte, atëherë do të pinin.

Një ndër dënimet që i ra Kiarës ishte që të puthte në buzë një banor në të djathtën e saj. Ajo kishte në krah Kristin dhe Luizin. Moderatorja sigurisht që shkoi dhe puthi Luizin, por dhe Kristi u tregua i gatshëm. “Isha unë në fakt”, i tha ai duke pretenduar se ishte edhe ai ne te djathten e saj e jo vetem Luizi qe e puthi ate. Luizi e dëgjoi dhe iu kthye Kristit: “Po Krist, po” duke vazhduar me fjale jo te mira.

Ndryshe, ata kane luajtur kete loje per disa ore me radhe ku ata qe nuk pranonin te pergjigjen ne pyetjet apo te benin veprimet qe thuheshin do te pinin. Ne kete rast nga publiku jane kritikuar Efi dhe Nita pasi gjate dites kane agjeruar sepse ishte nate e madhe dhe ne mbremje kane pire.

Comments are closed.