Take a fresh look at your lifestyle.

Kristi shpallet finalisti i katërt i BBV2

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe saqe asnjë detaj i mbrëmjeve te Prime-it por edhe gjatë transmetimit 24 orësh nuk po u ikën fansave të programit dhe shtëpisë së VIP-ave shqiptarë.

Finalisti i katërt i këtij edicioni të dytë të Big Brother Vip është Kristi. Kristi i bashkohet Luizit, Efit dhe Deas në këtë rrugëtim, në garë për çmimin e madh.

Kristi falenderoi publikun që votoi për ta dërguar atë në finale. Qetsori dhe Nita lanë sonte shtëpinë e Big Brother.

Comments are closed.