Take a fresh look at your lifestyle.

Luizi del nga burgu, reagimi i Kiarës për të mos u humbur

Vëllai i Madh vendosi sot të lirojë nga burgu Luizin, Oltën, Armaldon dhe Kristin, por me disa kushte. Ata nuk mund të nominojnë ditën e nesërme gjatë spektaklit dhe nuk mund të hyjnë në dhomën e rrëfimit deri në një njoftim të dytë.

Ky dënim vjen si pasojë e hamendësimeve të pavërteta që janë bërë dje nga banorët se dikush ka ndërmjetësuar me Vëllain e madh dhe se Vëllai i madh dëgjon banorët.

Të gjithë mezi po prisnin të shihnin reagimin e Kiarës teksa takonte Luizin pas dy ditësh dhe e anasjella.Kiara mbulon në puthje dhe përqafime Luizin, të cilit shpeshherë kur ishte në dhomë i thoshte se e ka marrë malli dhe i shprehte dashurinë që ndiente./dritare

Kiara dhe Luizi jane cifti i vetem i lidhur gjate ketij rrugetimit ne Big Brother Vip Albania 2, te cilet po pelqehen mjafte shume nga publiku. Ata konfirmuan lidhjen e tyre gjate nje dasem tradicionale te realizuar brenda shtepise. Shiko videon:

@jessica.otv

Reagimi i Kiares kur Luizi de nga brgu ❤️💕💕🎉😍🌟 #bigbrothervipalbania #bigbrotheralbaniavip #bbvipalbania #luizejlli #luizibigbrother #kiarabbvip #luizbigbrother

♬ original sound – Jessi 💕

The post Luizi del nga burgu, reagimi i Kiarës për të mos u humbur appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.