Take a fresh look at your lifestyle.

Luizi dhe Dea Mishel planifikojnë t’i bëjnë një rreng Jorit

Big Brother Vip Albania 2 është shndërruar në spektaklin më të ndjekur nga publiku i cili është apasionuar pas jetes që bëjnë banorët brenda asaj shtëpie. Publiku tashmë ka zgjedhur personat që i pëlqejne më shumë për lojën e bukur që bëjnë e njëri nga ta është Luiz Ejlli i cili ka thyer cdo rekord shikueshmërie, duke u bërë strategu më i fortë që ka pasur ndonjëherë në ndonjë Big Brother në Shqipëri.

Ai njihet per lojerat e shumta qe u ka bere banoreve duke qene gjithmone protagonist se cdo Prime qe eshte realizuar e qe shume prej banoreve jane munduar qe te bejne gjera e debate vetem te dalin ne Prime ne menyre qe te marin sa me shume vemendje.

Luizi dhe Dea kanë biseduar së bashku për t’i përgatitur një rreng Jorit gjatë natës. Luizi dha si ide që gjatë natës, pasi të fikën dritat dhe Jori të jetë në gjumë, Dea të mbulohet me një çarçaf, e me një qiri në dorë t’i afrohet te këmbët. Dea ra dakord që këtë rreng t’ia bëjnë gjatë mbrëmjes së sotme. Por sipas saj duhet qe se pari ta bejne nje loje me te ne menyre qe te frikesohet sa me shume.

Ndryshe, Jori njihet per prank qe u ka bere banoreve dhe e ka pranuar se pranon te bej lojera te tilla. Publiku e pelqen Jorin per sinqeritetin qe tregon ne secilin veprim e kjo e ben te jete e tille edhe pasi eshte lindur dhe eshte rritur ne Itali duke pasur mentalitet krejt ndryshe nga ketu.

Comments are closed.