Take a fresh look at your lifestyle.

Meda me trenerka e Lulja me fustan elegant, ky është kombinimi fatal

Meda është një ndër këngëtarët më të njohur dhe më të pëlqyer në vend, i është shumë aktiv me projekte të reja muzikore, derisa eshte mjaft i kerkuar ne koncerte te shumta e ahengje e dasma.

Ai me muziken e tij te mire e zerin e bukur sigurisht qe ben dasmat me te bukura duke mbetur kujtime te bukura te fansave te tij qe e percjellin tash e shume kohe qe eshte ne skene.

Përshtatshmëria është e admirueshme, por nuk mund të arrihet gjithmonë dhe në çdo rast. E njëjta ka ndodhur edhe në këtë rast me Meden dhe të shoqen e tij, Lulen, pasi stili i tyre në foto nuk korrespondon.

Në këtë fotografi familjare, këngëtari shihet i veshur me veshje sportive, ndërkaq e shoqja ka zgjedhur fustan elegant e solemn, shkruan “Kosovarja”. Rastet kur Meda fotografohet bashkë me familjen e tij, janë të rralla.

Comments are closed.