Take a fresh look at your lifestyle.

Napoli – Salernitana, publikohen formacionet zyrtare – Lajmet e funditNapoli – Salernitana, publikohen formacionet zyrtare


Sport
April 30, 2023 – 14:15

Lajmet e Fundit nga Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Napoli – Salernitana.


Sfida i përket xhiros së 32-të në kampionatin Italian.


Skuadra e Spallettit është lidere me 78 pikë, ndërsa skuadra mysafire ka 33 pikë si e 13-ta në tabelë.


Ndeshaj fillon në orën 15:00 dhe do të zhvillohet në stadiumin “Diego Armando Maradona”. /Zeri.info


Formacionet zyrtare:


Napoli:


ë I NOSTRI 11: Meret, Di Lorenzo, Rrahmani, Minjae, Olivera, Anguissa, Lobotka, Zielinski, Lozano, Osimhen, Kvaratskhelia.#NapoliSalernitana
ë #ForzaNapoliSempre pic.twitter.com/4LAReNTA6C

— Official SSC Napoli (@sscnapoli) April 30, 2023


Salernitana:Comments are closed.