Take a fresh look at your lifestyle.

Ndeshja e Bad News Eagles nis pas pak – Lajmet e funditNdeshja e Bad News Eagles nis pas pak


Sport
May 14, 2023 – 13:22

Bad News Eagles e vazhdon sot rrugëtimin e tyre në Majorin “Legends Stage” të CS:GO në Paris.


Ekipi shqiptar nga Kosova do të përballet sot me ekipin norvegjez, Apeks.


Ndeshja është paraparë të zhvillohet me fillim nga ora 13:00.


Apeks është në vendin e 24 në ranglistën botërore të CS:GO.


Pas një humbjeje dhe një fitoreje në Paris, përballen me një skuadër tjetër.


BNE u mposhtën nga ENCE, por fituan ndaj ekipit të katërt më të mirë në botë G2.


Comments are closed.