Take a fresh look at your lifestyle.

Ndodhi sonte: Luizi shpallet fitues

I famshmit dhe shumë i dashuri i publikut, Luizi i Big Brother VIP Kosova shpallet fitues. Mbrëmjen e kaluar, u zhvillua gjysmë finalja e “Dancing With Big Brother”.

Banorët u ndanë në katër çifte, Kiara Tito ishte në rolin e moderatores, Tani në “Shoë Room”, ndërsa juri ishte balerina e njohur Lori Bala. Luizi performoi me Deamishel, Olta me Shpatin, Armaldo me Nitën dhe Kristi me Keisin.

Dy çiftet që morën më shumë pikë ishin Olta me Shpatin dhe Luizi me Deamishel. Sonte do zhvillohet nata finale, ku njëri çift do shpallet fitues dhe do të ketë një avantazh në lojë.

Në juri ishin Lori Bala dhe dy fituesit e “Dancing With The Stars”, Sara Hoxha dhe Luixhino. Luizi dhe Dea morën 28 pikë, ndërsa Olta me Shpatin morën 26 pikë. Luizi dhe Dea do të kenë imunitet për këtë javë.

Comments are closed.