Take a fresh look at your lifestyle.

Një zarf i ri mbërrin në shtëpi

Big Brother Vip Albania 2 ka filluar më 24 dhjetor dhe po vazhdon edhe tani duke thyer cdo rekord shikueshmërie. Ky edicion është dhjetë herë më i shikuar se sa ai i vitit të kaluar ku publiku cdo të martë dhe të shtunë kur shfaqen Prime janë në shtëpitë e tyre para televizore duke i lënë bosh të gjitha rrugët e lokalet.

Vëllai i Madh u dha mundësinë banorëve që të rrisin vlerën e çmimit të madh. Të gjithë banorët duhet të bënin xhiro rreth pishinës, ku për çdo xhiro, çmimi do të rritej me 50 euro. Vlera e rritur do ishte e vlefshme vetëm për aq xhiro sa do ishin të përfshirë të gjithë banorët.

Por Kristi ka zgjedhur të heqë dorë nga sfida, ndërkohë banorët kanë reaguar të revoltuar ndaj veprimit të tij megjithese Kristi nuk e beri kete me qellim pasi ai deshiroi qe te shkoj ti nderroj kepucet dhe nuk e ka ditur qe kjo nuk lejohet pasi vetem njeri nga banoret nese largohet atehere sfida do te ishte e humbur megjithese ata u munduan qe neper shi te bejne disa gjiro ku grumbulluan vetem 400 euro me shume per te shtuar ne cmimin e madh.

Nga 100 mije euro cmimi ka zbritur ne 61 mije euro pasi Vellau i Madh i ka paralajmeruar qe nese perdorin fjalor te paptershtatshem dhe nese i harrojne mikrofonat fikur atehere do te largohen parate nga cmimi i madh si denim per kete. Por, lajmi i mire eshte qe deri ne finale Vellau i Madh do u jap lojera qe mundesojne ta ngrisin prape cmimin ne 100 mije.

The post Një zarf i ri mbërrin në shtëpi appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.