Take a fresh look at your lifestyle.

Pacolli uron 1 Majin me një foto të punëtorëve shqiptarë – Lajmet e funditPacolli uron 1 Majin me një foto të punëtorëve shqiptarë
Deputeti Behgjet Pacolli përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka uruar Ditën e Punëtorëve, 1 majin, me një foto të punëtorëve shqiptarë në Kazakistan.


“Gëzuar ditën e punëtorëve, kudo që jeni, çfarë do punë që bëni. Puna është nder, por duhet vlerësuar, me kushte të mira dhe respekt. Unë jam krenar, mirënjohës dhe i lumtur me kolegët e mi!”, ka shkruar Pacolli.


Në foto shihen punëtorët me flamurin kombëtar.Comments are closed.