Take a fresh look at your lifestyle.

Pas një viti Beatrix thumbon Donaldin dhe Borën?

Beatrix Ramosaj u përfol gjatë për lidhjen e ndarjen nga Donald Veshaj, me të cilin pati një histori të shkurtër në “Big Brother VIP”.

Pas përfundimit të show-t, Donaldi u rikthye tek Bora Zemani ndërsa Beatrix iu rikthye muzikës, duke i dedikuar edhe një këngë “lamtumire e hakmarrje”, të titulluar “Ma shumë se ti”.

Historia e tyre vazhdon të kujtohet nga publiku, megjithëse jetët e tyre u zhvilluan në drejtime të ndryshme.

Megjithatë, duket se Trixa ka dëshirë të thumbojë herë pas here, e kësaj here s’dihet me kë e ka.

Në Tik Tok, këngëtarja ka publikuar një video ku tregon se e kanë bërë “block” dhe “unblock”, por s’e kanë harruar kurrë, sepse siç thotë Beatrix, është e vështirë për ta harruar.

Shiko videon:

 

Comments are closed.