Take a fresh look at your lifestyle.

Për çfarë po e fajëson Don Xhoni ambasadën gjermane?

Don Xhoni është një ndër reperët më të kërkuar për koncertë gjithandej ku ka shqiptarë, por atij së fundi gjërat i shkuan si ishin planifikuar.

Kjo pasi i njejti së fundi ishte i ftuar të performonte në një klub nate jashtë vendi por kjo gjë i’u pamundësua.

Reperi Don Xhon, përmes një njoftimi në Instagram ka treguar se nuk mund të performojë në Shtutgart të Gjermanisë.

Kjo për arsye se reperi nuk ka mundur ta tërheqë pasaportën e tij në ambasadën gjermane.

Teksa u ka kërkuar falje ndjekësve dhe fansave të tij, reperi ka shprehur keqardhje dhe ka thënë se shumë shpejt do të organizohet një tjetër event./insajderi

Shiko foton:

Comments are closed.