Take a fresh look at your lifestyle.

Publikohet lisa e thirrjeve të Kiarës, gënjeu se nuk ka biseduar me Efin në telefon

Janë publikuar thirrjet të cilat konfirmojnë se banoret kanë biseduar me njëra-tjetrën.Kiara ishte ajo e cila tha sonte në prime se nuk e ka telefonuar Efi. Megjithatë, nuk dihet sa mund të jetë e vërtetë kjo.

Një video qe kishte bere Efi muaj me pare pas situatës ku Luizi kishte vendosur Kiaren tek lavamani dhe nuk po e lënë te dilte, te gjithë shqiptaret, përfshirë edhe fytyrat te njohura publike etiketuan Luizin si dhunues, madje ishte edhe vete Kiara ajo e cila e vuri po ne atë pozitë, ku ndryshe nga Kiara ishte Efi ajo e cila e mbrojti dhe i doli ne krah Luizit.

Kjo video disa dite me vone në 20 sekonda iu shfaq Kiares si avantazh ku nuk u kuptua thelbi se ku kishte qene qëllimi i Efit dhe u mor per te keq nga Luizi duke i bere një bllokadë te madhe dhe duke prishur shoqërinë që kishin së bashku., shkruan InfoKosova.Kiara ajo e cila ka dal nga shtëpia një jave dhe kishte kohe te mësonte për gjerat, mbrëmë zhgënjeu fansat teksa Efi zuri ne ‘gënjeshtër’ duke thënë se nuk ka komunikuar me te , teksa kjo kishte folur me te para se te rihynin.

E nga sjella e Kiares e cila u cilësua edhe nga opinionistet si ‘arrogante’ fansat kane filluar t’i hakmerren duke humbur brenda një nate në 23 mije ndejkes. Debatet mes Efit dhe Kaires kane vazhduar edhe pas primes. Shiko foton:

Comments are closed.