Take a fresh look at your lifestyle.

Rita Ora e ftuar speciale në Eurovision – Lajmet e funditRita Ora e ftuar speciale në Eurovision
Këngëtarja me origjinë nga Kosova, Rita Ora do të jetë e ftuar speciale në Eurovision.


Ylli i njohur botërorë do të përformojë në natën e parë të Eurovisionit më 9 maj, kanë njoftuar organizatorët, transmeton Zeri.info.


Ora do të këndojë disa prej hiteve më të njohura të saj si dhe do të jep premierën e këngës së saj të re “Prasing You” në skenën e Eurovisionit që këtë vit do të mbahet në Liverpool.


Comments are closed.