Take a fresh look at your lifestyle.

Sondazh – Votat se kush do të shpallet fitues i Big Brother Vip?

Luizi, Efi, Dea dhe Kristi janë 4 finalistët e “Big Brother VIP Albaia 2” por kush e fiton Big Brotherin?

Një sondazh i krijuar nga Albeu, ku kanë votuar 3025 persona deri më tani, Luizi është duke prirë në listë.

– Advertisement –

Luizi (77 perqind, 2,322 Vota), Efi (14 perqind, 415 Vota), Kristi (5 perqind, 145 Vota), Deamishel (5perqind, 143 Vota).

Finalisti i katërt i këtij edicioni të dytë të Big Brother Vip është Kristi.

Kristi iu bashkua Luizit, Efit dhe Deas në këtë rrugëtim, në garë për çmimin e madh.

Kristi falenderoi publikun që votoi për ta dërguar atë në finale ndersa Qetsori dhe Nita lanë të shtunën shtëpinë e Big Brother.

– Advertisement –

Comments are closed.