Take a fresh look at your lifestyle.

“Super hipokrite”, Ronaldo Sharka vë përballë Tean dhe Olsën 2 vite pas sherrit të bujshëm të Përputhen

Janë nxehur gjakrat mbrëmjne e sotme në Fun Club teksa nuk kanë munguar as debatet.

Ndërkohë që e pranishme ishte Olsa Muhameti, autore e Për’puthen, program ky që ka formuar si personazh publik Efin dhe Tean.

Ndërkohë që Olsa ishte dukekomentuar lojën e Efit dhe duke treguar anët e saj më të mira e të forta, biseda është ndërprerë nga Ronaldo.

Ish-banori i është drejtuar Teas e cila ishte gjithashtu në studio duke i kujtuar asaj rrugëtimin në programin e dashurisë.

Ronaldo ka shpërthyer ndaj Teas duke e quajtur hipokrite për sjelljen e saj të dikurshme kundër Olsa Muhametit.

“Unë dua të pyes Tean.

A nuk u tregove hipokrite kur pyete për Për’puthen kur vetë e ke sharë.

Çfarë nuk ke thënë për Olsën kurse tani del dhe e mbron.

Më gjithë respektin që kam për programin.” – tha Ronaldo.

Comments are closed.