Take a fresh look at your lifestyle.

Zarf në shtëpinë e Big Brother – Luizi bën kërkesën e papritur

Big Brother Vip Albania po vazhdon duke sjellur shume debate te forta e te papritura mes banoreve ku disa prej tyre jane fiktive pra banoret i shpikin vete permes disa detajeve qe kapin vetem per te krijuar debat e te dalin ne Prime por padyshim disa prej tyre jane edhe te verta ku ata preken nga fjalet e njeri tjetrit ne situata te ndryshme.

Në Big Brother Vip Albania ka ardhur një zarf ku Vëllai i Madh u ka dhënë një lojë të re banorëve të cilët do të zgjedhin “Qeverinë e Big Brother” . Ndërkohë që Luizi u shpreh se ai ka dëshirë të marrë pozicionin e kryeministrit, ndaj nisi fushatën në shtëpi për mbledhjen e votave.

Duke biseduar me Qetsorin ai tha se deri më tani ka 5 vota. Sipas tij, Kiara, Efi, Jori, Keisi dhe Elvisi do ia japin votën atij. Ai u shpreh se u ka thënë këtyre të pestëve, që votën për ministër të brendshmë të ja japin Qetsorit. Ky i fundit u shpreh se ai do të bëhet ministër i jashtëm dhe jo i brendshëm. Luizi tha se nuk e kanë në dispozicion një pozicion të tillë, ndërsa Qetsori shtoi se ai nuk e bën dot atë post, sepse nuk merret dot me fjalët brenda ministrisë.

Ndryshe, banoret vazhdimisht kane kerkuar lojera nga Vellau i Madh ne menyre qe te kalojne diten sa me bukur pasi kur nuk kane lojera dita u behet shume e rende dhe nuk kalon fare. Por, sigurisht edhe publiku kenaqen me shume kur shohin lojera brenda shtepise pasi duan sa me shume atmosfere te mire.

Comments are closed.