Take a fresh look at your lifestyle.

A është Luizi i sëmurë? Personazhi i njohur konfirmon të vërtetën

Luiz Ejlli pasi rrëfeu se vuante nga një sëmundje e rrallë, produksioni i “mëshirshëm” i dha mundësinë të kryente të gjitha ekzaminimet gjatë “prime-it”. Ai u kthye në shtëpi si “gënjeshtar” me banorët të cilët i dolën krejt kundër.

Luizi ka mbledhur të gjithë banorët për tju sqaruar situatën dje në prime, ku ai tha se nuk është sëmurë, duke mohuar kështu rrëfimin te Kiara. Sot mes lotësh ai thotë se është shprehur gabim dhe ndihet në faj!

Të shumtë janë kurioz të dinë të vërtetën që fshihet pas gjithë kësaj vorbulle.

A është Luizi i sëmurë? Genta Gjalpi është shprehur se Luizi është i sëmurë dhe këtë e di nga burime shumë të sigurta.

‘Luizi është i sëmurë dhe unë e di nga burime shumë të sigurta. Ma kanë thënë para, e besoj që është i sëmurë. Por ishte gabim mënyra si e bëri, por është i sëmurë’, shprehet Genta Gjalpi.

Comments are closed.