Take a fresh look at your lifestyle.

Arrestohet një i dyshuar për kontrabandim me mallra – Lajmet e funditArrestohet një i dyshuar për kontrabandim me mallra
Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar për kontrabandim me mallra.


I dyshuari M.K.m është ndaluar në brezin kufirat me automjetin kombi pa targa dhe gjatë kontrollit i janë gjetur e sekuestruar, njëqind e katër (104) pako me vaj motorik, katër (4) fellne mercedes AMG, gjashtë (6) goma të veturës.


“Provat e lartcekura janë proceduar sipas procedurave të parapara, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt. Rasti është duke u trajtuar nga njësitet përkatëse policore të Drejtorisë Rajonale Kufitare Veri”, thuhet në njoftim. /ZëriComments are closed.