Take a fresh look at your lifestyle.

Bledi harron kamerat sërish, shanë flliqtë

Bledi harron sërish se ka kamera: ‘Q.. motrën’. Bledi Mane harron herë pas here se po vëzhgohet gjatë gjithë kohës nga kamerat dhe nuk e mban gojën. Së fundmi teksa po pinte ujë në gojë i shkoi një letër, të cilën e kishte hedhur vetë.

“Q.. motrën e kisha hedhur brenda këtë”, dëgjohet të thotë gazetari i njohur pasi tentoi që të pinte ujë. Por kjo nuk është hera e parë që Mane nuk përmbahet dhe përdor një fjalor jo të përshtatshëm.

Para disa ditësh teksa Vëllai i Madh u dha një sfidë që të vraponin rreth pishinës, në mënyrë që rrisnin çmimin e madh, Bledi tha ‘po, po k.. në p..”. Këtë gjë e tha pasi Krist Aliaj u shkëput nga rreshti ku ishin gjithë banorët duke vrapuar. Ai shkoi për të ndërruar atletet pasi disa herë rrëshqiti, por një gjë e tillë nuk ishte e lejuar dhe për pasojë u ndërpre dhe sfida.

Kujtojmë se te shtunën u largua Olta me vete dëshire nga shtëpia e Big Brother edhe pse ajo cilësohej si një nga banoret fituese te këtij edicioni, ndërsa kane hyre përsëri edhe katër ish banore me votat e publikut e qe janë: Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo.

Comments are closed.