Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

sërish

Ish çifti Tuna dhe Cozman bashkohen sërish?

Ata kanë qenë një nga çiftet më të komentuara në showbizin shqiptar, ish-çifti janë autorë të një sërë këngëve e më të njohura janë: “Fenix” dhe “Holla”.Prive së fundmi raportoi se të njëjtit janë pajtuar dhe se tani janë në bisedime për…