Take a fresh look at your lifestyle.

DFB Cup: Bayern Munich – Freiburg, formacionet zyrtare – Lajmet e funditDFB Cup: Bayern Munich – Freiburg, formacionet zyrtare


Sport
April 04, 2023 – 19:37

Lajmet e Fundit nga Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Bayern Munich – Freiburg, në kuadër të fazër çerekfinale të DFB Cup.Ndeshja fillon në orën 20:45 dhe do të zhvillohet në stadiumin “Allianz”.


Skuadrat synojnë vetëm fitore me qëllim që të kalojnë në gjysmëfinale.


Të dy trajnerët tashmë kanë publikuar edhe formacionet zyrtare. /Zeri.info


Bayern Munich;


ë ë ë @scfreiburg #packmas #FCBSCF pic.twitter.com/Lfi7Z7zcPS

— FC Bayern Munich (@FCBayernEN) April 4, 2023


Freiburg: pas pakComments are closed.