Take a fresh look at your lifestyle.

“Nuk je gabim nëse …”, Olta Gixhari reagon për herë të parë pas daljes nga BBV

Olta Gixhai ishte nëj nga dy personazhet më të dashura nga publika brenda shtëpisë së Big brother, por ajo vendosi të dalë të shtunën që lamë pas, sepse siç e shpjegoi ajo më e rëndësishme se çmimi i mdh ëhstë familja dhe djali i saj Amar.

Pas daljes nga Big Brother Vip, Olta reagimin e parë për publikun e ka bërë në intsagram, duke postuar një foto me djalin e saj Amar, i cili ishte dhe “sebepi’ që ajo doli nga shtëpia.Mesa duket Olta po përfiton nga çdo sekondë pas daljes nga shtëpa për të rikuperuar kohën e humbur me djalin.

“Gjithë bota ime në një foto ♥️ Dashuria e Amar dhe ajo që kam marrë nga ju në këto ditë ma ka mbushur shpirtin plot dhe më ka bërë të besoj se asnjëherë nuk je gabim nëse ndjek rrugën e zemrës. Ju dua shumë të gjithëve! Zoti ju bekoftë në familjet tuaja!”, shkruan Olta.

Ndryshe se te shtunën u largua Olta me vete dëshire nga shtëpia e Big Brother edhe pse ajo cilësohej si një nga banoret fituese te këtij edicioni, ndërsa kane hyre përsëri edhe katër ish banore me votat e publikut e qe janë: Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo. Shiko postimin:

Comments are closed.