Take a fresh look at your lifestyle.

Duket si dhëndër fshati (Video)

Qe kur u eliminua nga gara Kiara Tito, per Olten kane ardhur dite jo shume te mire te pakten te kunderten e asaj qe e mendonte. Pasi ajo ka menduar qe pasi te dal kiara, Luizi do te behet bashke me Olten qe tu bien te gjithe banoreve te tjere dhe ti nxjerrin jashte nje e nga nje.

Por, Luizi i a deshtoi planin si gjithmone ku ka thene se eshte disa hapa perpare te gjitheve dhe me te dale Kiara ai ka vendosur qe ta injoroj dhe mos ti flas asnje fjale, kjo ka bere qe Olta te ndjehet keq dhe ta injorojne edhe banoret e tjere e jo vetem ai.

Një video e Oltës duke kritikuar veshjen e Luizit në prime-in e djeshëm po bën xhiron e rrjetit. Ajo shprehet se Luizi duket si dhëndër fshati sepse është veshur skandal. Olta-Deas: Shih si është veshur. Uaa e tmerrshme! Çorapet blu, skandal! Më keq s’ka. Duhen të zeza çorapet moj, po kujt t’i flasësh? Olta: Skandal moj, si dhëndër fshati. Tamam si dhendër fshati, identik!

Kjo video eshte bere virale duke u shperndare ne rrjetet sociale ku thuhet se gjithe keto Olta po i ben per shkak te inatin se Luizi spo i flet dhe ajo ka mbetur vetem andaj mundohet qe te kritikoj ne secilin momente ate, ajo ka marre mjaft komente negative me kete veprim qe beri.Shiko videon:

Comments are closed.