Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

duket

“Zajednica” duket se po kalon

Analisti Visar Ymeri ishte i ftuar në emisionin Debat në A2 CNN ku u fol për marrëveshjen e fundit të arritur në Bruksel mes Kosovës dhe Serbisë.Për Ymerin, të dy palët pretendojnë se kanë arritur fitore të vogla nga kjo marrëveshje, por…