Take a fresh look at your lifestyle.

Olta e pranon me mburrje se ka qenë shkaktare e eliminimit të Ermionës nga “BBV!”

Zgjedhjet për lider brenda “Big Brother VIP” duket se kanë nxitur debate dhe dinamika të shumta. Olta dhe Luizi kanë shprehur hapur dëshirën për këtë rol që vjen edhe me një avantazh në lojë.

Por, ajo që ka marrë vëmendje është një deklaratë e Oltës, e cila thotë se ka qenë ajo shkaku pse Ermiona u largua nga “Big Brother”. Aktorja pyet Nitën për kë do votojë dhe kjo e fundit i thotë “Prit, të shohim”.

Gjë që nuk i pëlqeu Oltës e cila nis t’i përmendo ato që ajo i cilëson “ndere për Nitën” dhe sipas saj e tillë ishte dalja e Jonës. Biseda: Olta: Nuk do ma japësh votën ë? E ke problem? Ke dëshirë të të kujtoj se çfarë kam bërë për ty? E mban mend Jonën kur doli, kur ishe ti në nominim?

Nita: Për çfarë Jonën? Olta: E mban mend kur ishte ti në nominim? I shpëtove nominimit pra. Nita: Po pra dhe doli Jona. Do të thuash që e nxore ti? Olta: Kontribova sadopak.

 

Comments are closed.