Take a fresh look at your lifestyle.

Lum si Adisi për të! Fifi duket kaq bukur edhe me grim të thjesht

Filloreta Raçi – Fifi është një prej këngëtareve më të dashura shqiptare që njihet për vokalin e saj unik.

Prej vitesh këngëtarja nga Ferizaj ka arritur të ndërtoj një karrierë të suksesshme duke numëruar hite të shumta që vazhdojnë të dëgjohen.

Por, aktive Fifi mbetet edhe në rrjetet sociale, kur për fansat e saj të shumtë sjell imazhe nga më të ndryshem ashtu sic ka vepruar edhe këtë herë.

Autorja e “Diell” solli një fotosesion të ri ku nuk ka hezituar të provokoj me veshjen dhe të tregoj fizikun.

Fifi shihet e veshur me një xhaket të zezë me vija të lehta e cila kishte të bashkangjitur një kapele ngjyrë bezhë dhe të brendshme të bardha poshtë.

Ajo që mori vëmendje ishte xhaketa e zbërthyer nën të cilën Fifi nuk kishte sytjena duke treguar kështu gjoksin joshës./telegrafi

 

Shiko foton:

Comments are closed.