Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

Fifi

Fifi nuk heziton ta puth Adisin në këtë vend

Fifi, kohët e fundit na ka bërë publike lidhjen me Adisin. Çifti duket se po kalojnë momente të bukura së bashku, dhe nuk po ndahen për asnjë moment nga njëri tjetri, shkruan ‘Kosovarja’ Në një nga koncertet e fundit, Fifit fansat i…

Fifi i bën një kërkesë publikisht Edi Ramës

Nëpër intervista dhe jo vetëm, Fifi shpesh përmend një detaj, mungesën e pasaportës shqiptare.Përkundër faktit që është një prej artisteve më të suksesshme dhe prej vitesh jeton në Shqipëri, në një paradoks të pashoq, as me dekret e as…