Take a fresh look at your lifestyle.

Ujë dhe sapun! Kështu duket fytyra e Fifit pa pikë grimi

Artistja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi është një prej personazheve më të përfolura shqiptare në media rozë.

Fifi e cila prej vitesh ka ndërtuar një karrierë të suksesshme muzikore komentohet edhe për jetën e saj private dhe postimet e ndryshme në rrjete sociale.

Së fundi këngëtarja nga Ferizaj ka postuar disa imazhe të reja për fansat e saj në Instagram teksa pozon në një dyqan ushqimor.

Fifi shihet në veshje sportive ngjyrë gri që i kombinoi me një kapele dhe atlete sportive ndërsa shihet pa makijazh, “Ne gjithmonë mund të fillojmë përsëri”, ka shkruar Fifi./telegrafi

The post Ujë dhe sapun! Kështu duket fytyra e Fifit pa pikë grimi appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.