Take a fresh look at your lifestyle.

MC Beka mjaft i zoti në prerjen e druve, u’a mëson edhe banorëve (VIDEO)

Mbrëmë ka filluar spektakli më i madh i organizuar ndonjëherë në Kosovë,
“Big Brother VIP Kosova”, ka hapur dyert për 14 banorë.

Banorët do të jenë brenda mureve të shtëpisë së “BBVK” për 100 ditë, dhe përveq punëve tjera të shtëpisë ata duhet të tregojnë aftësitë e tyre edhe në fusha jashta profesionit.

E si duket MC Beka del të jetë mjaft i zoti në prerjen e druve.

Kjo pasi ai sot ka qenë instruktor i banorëve për tu mësuar se si të presin dru.

Ndryshe, banorët kanë synimin për të fituar çmimin prej 200 mijë euro./InfoKosova

Shiko videon:

The post MC Beka mjaft i zoti në prerjen e druve, u’a mëson edhe banorëve (VIDEO) appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.