Take a fresh look at your lifestyle.

“E keni bërë me plan”/ Shpërthen debati Kristi-Luiz: Mashtrues i dobët”!

Kristi është një nga banorët e vjetër të Big Brother Vip Albania 2 që i ka përballuar lojës duke qëndruar në shtëpi qysh nfa fillimi kur filloi spektakli më 24 dhjetor. Edhe pse në fillim të lojës ai dukej i qetë më vonë sidomos në Prime mori vëmendjen e të gjithëve me komentet kundërshtuese pothuajse për secilën situate. Për të cilen komentohet dhe njihet edhe sot që pëlqen të kundërshtoj.

Një tjetër debat u krijuar mes Luizit dhe Kristit, pasi ky i fundit mendon se Luizi është skuth dhe mashtrues. Sipas tij, dy ditë përpara se në shtëpi të futeshin Efi, Kiara, Bledi e Kiara ata të dy ishin shokë, ndërsa tani ai thur plane me Efin per te nxjerre ate jashte.

Luizi i tha Kristit se që kur ka nisur Big Brother e deri më tani, ai nuk ka bërë asnjë plan me Efin, jo vetëm për të, por për askënd. Kristi i tha Luizit se ai u tregua skuth, kur i përmendi atij nominimin dhe se një gjë të tillë, ai nuk e kishte bërë asnjëherë me atë. Gjatë debatit mes tyre, u përfshi edhe Efi. Ajo i kërkoi Kristit që të mos e përmendë farë atë dhe se ai nuk ka ekzistur fare në shtëpi, në kohën kur ajo ishte pjesë e saj.

Ndryshe, Kristi u nervozua me Luizin kur ai dje gjate fushates per lider tha se nese ka tre emra per nominim do te dergonte Bledin, Niten dhe Kristin. Nga kjo Kristi edhe u befasua mirepo Luizi ka thene se ai ka dashur vete qe te largohet nga Luizi dhe te mos jene bashke andaj duhet edhe ti pret keto gjera megjithese nuk dihet a do ta nomininte sigurt.

Comments are closed.